Products for sale

All our products are made on site with our own 100% pure maple syrup.

Cash or cheque only.

Gallon / 8 cans

With carry case - $60

Without carry case - $57

Hard sugar - $7

 Individual can - $10

3 cans - $27

Sugar cones 

Packet of 2 - $3

Packet of 10 - $10

Maple butter - $7

Taffy on snow - $5

Only on Saturdays and Sundays between 11 AM and 3 PM

Taffy to go - 5$